ERJ-PA3D4221V
MFR.Part #
ERJ-PA3D4221V
JLCPCB Part #
C4345073
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS