ERJ-PA3D39R0V
MFR.Part #
ERJ-PA3D39R0V
JLCPCB Part #
C4132160
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS