ERJ-PA3D3921V
MFR.Part #
ERJ-PA3D3921V
JLCPCB Part #
C4157116
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS