ERJ-PA3D3830V
MFR.Part #
ERJ-PA3D3830V
JLCPCB Part #
C4252072
Description
-55℃~+155℃ 333mW 383Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS