ERJ-PA3D37R4V
MFR.Part #
ERJ-PA3D37R4V
JLCPCB Part #
C4292187
Description
-55℃~+155℃ 333mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS