ERJ-PA3D3483V
MFR.Part #
ERJ-PA3D3483V
JLCPCB Part #
C4101448
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS