ERJ-PA3D3482V
MFR.Part #
ERJ-PA3D3482V
JLCPCB Part #
C4028177
Description
-55℃~+155℃ 333mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS