ERJ-PA3D3403V
MFR.Part #
ERJ-PA3D3403V
JLCPCB Part #
C4322660
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS