ERJ-PA3D3321V
MFR.Part #
ERJ-PA3D3321V
JLCPCB Part #
C4053685
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS