ERJ-PA3D3300V
MFR.Part #
ERJ-PA3D3300V
JLCPCB Part #
C4074093
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS