ERJ-PA3D3093V
MFR.Part #
ERJ-PA3D3093V
JLCPCB Part #
C4041188
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS