ERJ-PA3D2800V
MFR.Part #
ERJ-PA3D2800V
JLCPCB Part #
C4324165
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS