ERJ-PA3D2702V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA3D2702V
JLCPCB Part #
C3970197
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS