ERJ-PA3D2672V
MFR.Part #
ERJ-PA3D2672V
JLCPCB Part #
C4277311
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS