ERJ-PA3D2432V
MFR.Part #
ERJ-PA3D2432V
JLCPCB Part #
C4137492
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS