ERJ-PA3D2430V
MFR.Part #
ERJ-PA3D2430V
JLCPCB Part #
C4263714
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS