ERJ-PA3D2373V
MFR.Part #
ERJ-PA3D2373V
JLCPCB Part #
C4008783
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS