ERJ-PA3D2202V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA3D2202V
JLCPCB Part #
C4208307
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS