ERJ-PA3D2151V
MFR.Part #
ERJ-PA3D2151V
JLCPCB Part #
C4060432
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS