ERJ-PA3D2102V
MFR.Part #
ERJ-PA3D2102V
JLCPCB Part #
C4262223
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS