ERJ-PA3D20R0V
MFR.Part #
ERJ-PA3D20R0V
JLCPCB Part #
C4279467
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS