ERJ-PA3D2003V
MFR.Part #
ERJ-PA3D2003V
JLCPCB Part #
C3956349
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS