ERJ-PA3D18R7V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA3D18R7V
JLCPCB Part #
C3970513
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS