ERJ-PA3D1803V
MFR.Part #
ERJ-PA3D1803V
JLCPCB Part #
C3927947
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS