ERJ-PA3D1692V
MFR.Part #
ERJ-PA3D1692V
JLCPCB Part #
C4260614
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS