ERJ-PA3D1542V
MFR.Part #
ERJ-PA3D1542V
JLCPCB Part #
C4127263
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS