ERJ-PA3D1541V
MFR.Part #
ERJ-PA3D1541V
JLCPCB Part #
C4178347
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS