ERJ-PA3D1331V
MFR.Part #
ERJ-PA3D1331V
JLCPCB Part #
C3916347
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS