ERJ-PA3D12R7V
MFR.Part #
ERJ-PA3D12R7V
JLCPCB Part #
C3924645
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS