ERJ-PA3D1200V
MFR.Part #
ERJ-PA3D1200V
JLCPCB Part #
C4098934
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS