ERJ-PA3D11R8V
MFR.Part #
ERJ-PA3D11R8V
JLCPCB Part #
C4326218
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS