ERJ-PA3D1150V
MFR.Part #
ERJ-PA3D1150V
JLCPCB Part #
C3917311
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS