ERJ-PA3D1000V
MFR.Part #
ERJ-PA3D1000V
JLCPCB Part #
C4084241
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS