ERJPA2J821X
MFR.Part #
ERJPA2J821X
JLCPCB Part #
C542888
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS