ERJPA2J562X
MFR.Part #
ERJPA2J562X
JLCPCB Part #
C427214
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.6kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS