ERJPA2J472X
MFR.Part #
ERJPA2J472X
JLCPCB Part #
C427213
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.7kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS