ERJPA2J334X
MFR.Part #
ERJPA2J334X
JLCPCB Part #
C427224
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS