ERJPA2J332X
MFR.Part #
ERJPA2J332X
JLCPCB Part #
C427212
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS