ERJPA2J330X
MFR.Part #
ERJPA2J330X
JLCPCB Part #
C427200
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS