ERJPA2J273X
MFR.Part #
ERJPA2J273X
JLCPCB Part #
C542916
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 27kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS