ERJPA2J224X
MFR.Part #
ERJPA2J224X
JLCPCB Part #
C427223
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS