ERJPA2J222X
MFR.Part #
ERJPA2J222X
JLCPCB Part #
C427211
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS