ERJPA2J101X
MFR.Part #
ERJPA2J101X
JLCPCB Part #
C427204
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS