ERJPA2J100X
MFR.Part #
ERJPA2J100X
JLCPCB Part #
C427198
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS