ERJPA2F7503X
MFR.Part #
ERJPA2F7503X
JLCPCB Part #
C427258
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS