ERJ-PA2F6651X
MFR.Part #
ERJ-PA2F6651X
JLCPCB Part #
C4121890
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS