ERJ-PA2F4870X
MFR.Part #
ERJ-PA2F4870X
JLCPCB Part #
C4138796
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS