ERJ-PA2F4642X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA2F4642X
JLCPCB Part #
C4187626
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS