ERJ-PA2F4640X
MFR.Part #
ERJ-PA2F4640X
JLCPCB Part #
C4161900
Description
-55℃~+155℃ 200mW 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS