ERJPA2F4303X
MFR.Part #
ERJPA2F4303X
JLCPCB Part #
C541935
Description
-55℃~+155℃ 200mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS